گارد شاخ گوزن-تولید گارد شاخ گوزن 09121431055


گارد شاخ گوزن

گاردریل شاخ گوزنی اولین مدل حصار چوبی است به دلیل محور تیز و چشم نواز آن با سایر نرده های محافظ چوبی متفاوت بوده و کاربردی تر است. با توجه به محبوبیت حصار شاخی ، بسیاری از مردم از این نوع حصار استقبال می کنند. در این مقاله می خواهیم نحوه ساخت و نصب محافظ شاخ را به شما اطلاع دهیم.

مهمترین مشکلی که خریداران شاخ شاخ هنگام خرید با آن روبرو می شوند ، قیمت های متفاوت و خاص ارائه شده توسط فروشندگان و مشاوران است.تولید محافظ شاخ یک کار حرفه ای است ، بنابراین خریداران باید از اصطلاحات اولیه مانند چگالیخزنده مادردی اکسید کربنخزنده رنگ الکترواستاتیک آشنا شدن. این عوامل ، همراه با وزن هر متر طول حصار شاخی ، می توانند به شما در انتخاب حصار شاخدار با قیمت واقعی کمک کنند.

حفاظت از شاخ شاخ و مشخصات اولیه

تراکم گارد شاخ گوزن: تعداد قطب های استفاده شده در هر دو متر پانل را گاردریل شاخ گویند. در صورت خرید نرده شاخ از سازنده ، هیچ محدودیتی در چگالی شاخ وجود ندارد. معمولاً از تراکم 8 تا 13 برای محافظ شاخ استفاده می شود. تراکم و تعداد قطب های اصلی برای ایمنی حفاظت از شاخ بسیار مثر است.

از جوشکاری استفاده کنیددی اکسید کربن در تولید Antler Guard: جوش CO2 یک جوش صنعتی است که برای اتصال قطعات فلزی غیر افقی استفاده می شود. با توجه به اینکه نقطه جوش حفاظت مخمل در هر متر حدود 150 است ، استفاده از جوش CO2 ضروری است. با توجه به افزایش سریع قیمت دستگاه های جوش CO2 ، برخی از تولید کنندگان متوسط ​​از جوشکاری الکترود در تولید تجهیزات حفاظتی مخملی استفاده می کنند. مهمترین عیب استفاده از الکترود این است که زائده هایی به نام جوش ایجاد می کند که می تواند از رنگ آمیزی مناسب جلوگیری کند.

پوشش پودری الکترواستاتیک:علاوه بر روکش های مایع معمول ، یک پوشش پودری نیز وجود دارد که پودر را با اسلحه اسپری روی سطح مورد نظر می پاشاند و سپس سطح فلزی کوره را در دمای 220 درجه می پوشاند. پوشش های پودری نیز به دلیل استفاده و پاشش پوشش های الکترواستاتیک شهرت دارند. از آنجا که رنگ مایع نمی تواند در برابر نور خورشید و رطوبت به طور همزمان مقاوم باشد ، استفاده از رنگ کوره برای محافظت از شاخ ها بهترین انتخاب است.

در بالا تا آنجا که ممکن است اصطلاحات رایج مورد استفاده در تولید حفاظت از شاخ را توضیح دادیم. ما به طور کامل توضیح دادیم که گاردریل شاخ نسل جدیدی از گاردریل دیواره بالایی است که ایمنی بالاتری نسبت به سایر نرده های محافظ دارد ، در صورت تمایل می توانید آن را در این قسمت بخوانید.امنیت داخلی و خارجی ساختمان

در این مقاله ، ما بیشتر تمایل داریم مقاله هایی در مورد کیفیت ، قیمت و نحوه خرید تجهیزات حفاظتی شاخک بنویسیم. نکات اصلی که هنگام خرید محافظ شاخ باید در نظر بگیرید عبارتند از: وزن ، نوع رنگ و حفاظت از شاخ جوششاید در این قسمت سوالی دارید ، آیا تراکم حفاظت از شاخ بر قیمت محافظت از شاخ تاثیر می گذارد؟ می دانید ، تراکم شاخ فراتر از انتخاب نام گونه شاخ است.از آنجا که محافظ شاخ یک محصول ثبت شده نیست ، محافظ شاخ تولید شده توسط هر تولید کننده دارای مدل و مدل خاصی است. حتی با فرض اینکه دو سازنده از یک نوع تقویت کننده استفاده کنند ، تعداد قطعات باعث می شود وزن محافظ بیشتر یا بیشتر شاخ گوزن. یا کمتر ، به طور طبیعی قیمت گارد شاخ گوزن تاثیر عمده ای خواهد داشت.

گارد شاخ گوزن

گارد شاخ گوزن

عوامل م theثر بر قیمت حفاظت شاخ:

وزن گارد شاخ گوزن

مهمترین نکته ای که خریداران هنگام پرسیدن پوشش محافظ شاخ باید به آن توجه کنند وزن پوشش محافظ شاخ در متر است. صفحه محافظ شاخ از فولاد ساخته شده است. نحوه خرید میلگرد در کیلوگرم ، نحوه فروش محافظ شاخ در متر ، این واقعیت که محصولات به متر فروخته می شود قطعا وزن مواد اولیه است که بیشترین تاثیر را بر قیمت محافظ شاخ گوزن دارد. یکی از دلایلی که باعث می شود خریداران هنگام پرسیدن قیمت ها دچار سردرگمی شوند ، عدم استعلام در مورد وزن هر متر محافظ شاخ است. بنابراین ، هنگام پرس و جو ، به قد ، چگالی و وزن به طور همزمان مراجعه کنید.

مثال: یک محافظ شاخ با ارتفاع 100 سانتی متر و تراکم 10 ردیف چقدر است؟ پس از دریافت قیمت گارد شاخ شاخ ، ما قطعاً وزن هر متر طول را درخواست می کنیم. این بهترین راه برای بررسی قیمت است. پس از انتخاب محل خرید ، حتماً در مورد وزن دقیق حفاظت شاخ در متر یا فاکتور نهایی سوال کنید. این از سبک سازی و سوء استفاده احتمالی جلوگیری می کند.

رنگ محافظ شاخ گوزن

پس از وزن محافظ شاخ در متر ، دومین عاملی که بر قیمت محافظ شاخ تأثیر می گذارد ، نوع رنگ محافظ شاخ است. همانطور که قبلاً ذکر شد ، روکش های مایع متداول در بازار در برابر باران و نور خورشید مقاوم نیستند. به دلیل مشکل رنگ آمیزی محافظ شاخ مخملی روی دیوار ، بهتر است از رنگ الکترواستاتیک مقاوم در برابر رطوبت و گرما استفاده شود. استفاده از رنگ کوره نیز نیاز به دانش حرفه ای دارد. گروه تولیدی سلمان با استفاده از پیش پوشش ابتدا گریس فولادی را برداشته و سپس آن را خرد می کند. به این ترتیب ، دوام بیشتر خواهد بود.گاردریل شاخ را روی آن رنگ کنید دیوار این خیلی سخت است.

نوع جوش سپر شاخ گوزن

تقریباً 150 نقطه جوش در هر متر حفاظت از شاخ وجود دارد. این قطعات گاهی به دو یا سه قسمت دیگر متصل می شوند و برخی از میله ها تنها یک نقطه اتصال دارند.بنابراین علاوه بر کیفیت بالای جوش CO2 در مقایسه با جوشکاری الکترود ، میله های فولادی نیز باید به صورت صنعتی جوش داده شوند و به طور کامل جوش داده شوند. کیفیت جوشکاری CO2 یا جوشکاری الکترود از هر نظر قابل مقایسه نیست. از نظر فنی ، چون محافظ شاخ به رنگ نقاشی فروخته می شود ، وجود گل جوش باعث می شود محافظ شاخ به رنگ خاصی رنگ آمیزی شود. استفاده از جوشکاری الکترود در تولید حفاظت شاخ فقط یک اشتباه نیست.Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.