نرده پله-سه در | نرده پله آهن فرفورژه

پله دوبلکس
پله دوبلکس زیبا اربیل عراق


راه پله نرده

نرده راه پله یکی از عناصر اساسی ساختمان است. در سالهای اخیر انواع نرده های راه پله طراحی و تولید شده است. نرده های پله را می توان با توجه به مصالح مورد استفاده به دو دسته تقسیم کرد. نرده های پله ساختمانهای بلند و ساختمانهای دو بلوک یا مجموعه دوم نرده پله ساختمانها با نرده پله در داخل ساختمان ، نرده پله دوبلکسخزنده نرده پله دوبلکسخزنده نرده پله پیچ همراه با نرده پله منحنی از آنها در ساخت ویلا استفاده می شود. نرده های صاف پله بیشتر در ساختمانهای بلند استفاده می شود و بر ظاهر و زیبایی داخلی تأثیر نمی گذارد. هنگام طراحی و ساخت انواع نرده راه پله ، سعی می کنیم از طرح های ساده و مدرن استفاده کنیم.همانطور که قبلاً ذکر شد ، ساختمان ویلا یک طبقه دو طبقه است نرده پله گرد با نرده راه پله منحنی آنها نیاز دارند ، امکان طراحی و شکل دادن نرده دو پله چیز خاصی است که می تواند فضای داخلی ساختمان را تا حد زیادی تغییر دهد.

گروه تولیدی سامنداب بیش از 15 سال در زمینه طراحی و ساخت انواع نرده پله تخصص داشته است. تنوع زیاد نرده های پله این گفته را تأیید می کند. برای استفاده از مشاوره رایگان ، می توانید در ساعات اداری با شماره 56586755-021-57 تماس بگیرید. در ساعات غیر اداری ، شماره تلفن های 09123403540 و 09124403540 توسط شما پاسخ داده می شود. در سال 1400 بیش از 5 مدل نرده راه پله لوکس و نرده پله لوکس طراحی و اجرا شد و تصاویری از این نرده پله در وب سایت منتشر می شود. نرده راه پله سه در

نرده پله های فرفورژه

نرده پله لوکس آهنی فرفورژه

نرده راه پله لوکس

سلمان نرده راه پله آهن فرفورژه

نرده راه پله و اهمیت آن در معماری

علاوه بر ساختمانهای دارای نرده پله ، مانند ساختمانهای دوبلکس و ویلاهایی که از پله های دایره ای یا نرده های پله منحنی استفاده می کنند ، ساختمانهای بلندمرتبه و اداری نیز به برخی موارد مانند ارتفاع بین پله ها نیاز دارند. در مورد طول حصار ، ارتفاع نرده راه پله و رعایت استانداردهای لازم به منظور انسداد کلیه صخره ها با نرده. در این مقاله سعی می کنیم نحوه محاسبه نرده راه پله ساختمان و مواد اولیه را به شما آموزش دهیم.

نرده پله CNC

نرده راه پله لیزری

نرده پله دوبلکس

نرده پله زیبا

نرده راه پله لوکس

نرده راه پله چوبی فرفورژه

نرده راه پله لوکس

نرده های راه پله لوکس می توانند نقش اصلی را در دکوراسیون داخلی ساختمان ها ایفا کنند. نرده های پله گرد ، نرده پله دوبلکس و نرده پله های داخلی بسیار برجسته هستند. در سالهای اخیر سبک های مختلف نرده راه پله بیشتر و بیشتر می شود.تغییرات بیشتری در دو سبک نرده راه پله مدرن و نرده پله لوکس وجود دارد.طبیعتاً حساسیت به ایمنی نرده های پله بسیار بیشتر از قبل است. تمرکز اکثر طراحان بر روی نمای حصار است. مهمترین عنصری که زیبایی پله ها را تحت تاثیر قرار می دهد حصار است ، بنابراین انتخاب حصار مناسب بسیار مهم و ضروری است.

نرده راه پله لوکس

نرده راه پله لوکس

قیمت نرده پله

نوع نرده با توجه به مواد مورد استفاده قیمت گذاری می شود. در ساخت نرده های پله ، از قطعات قالب دار ساخته شده از چدن یا آلومینیوم استفاده می شود. به طور طبیعی ، قیمت نرده های فرفورژه و چدن ارزان تر از محصولات مشابه است. استفاده از آهنگری های چدنی می تواند قطعات کوچک و متوسطی تا طول 30 سانتی متر تولید کند ، اما به دلیل وزن زیاد ، از قطعات آلومینیومی برای قطعات بزرگتر استفاده می شود. قطعات آلومینیومی جعلی گرانتر از چدن هستند. قیمت نرده های پله بستگی به نوع مصالح مورد استفاده در نرده های راه پله دارد.

وزن نرده پله

به طور کلی ، وزن استاندارد نرده های پله را نمی توان به تعداد خاصی اختصاص داد. نرده راه پله باید طوری طراحی شود که پس از نصب و اتصال روی پله ها دچار لرزش نشود. نرده های ارتعاشی راه پله غیر استاندارد هستند و راننده باید در محاسبات عمودی و افقی نرده های پله اشتباه کرده باشد.

نرده پله فوق لوکس

نرده پله دوبلکس

  1. از جوشکاری نرده های پله به ویژه نرده پله های دایره ای و نرده پله دوبلکس که در داخل خانه نصب شده اند استفاده کنید.از جوشکاران بی تجربه و پرسنل غیرحرفه ای که نرده پله را نصب می کنند برای کاهش هزینه ها استفاده نکنید. استاندارد خاصی برای نرده های راه پله آهنی وجود دارد که می توان آنها را با قطعاتی با شکل خاص جوش داد ، که باعث می شود بسیاری از افراد تصور کنند که نصب نرده پله ساده است.
  2. نقاط اتصال و ستون هایی که حصار را پشتیبانی می کنند یکی از مهمترین قسمت های نرده راه پله است ، بنابراین هنگام ساخت پله ، حتماً توصیه های متخصصان نرده پله و شرکت های حرفه ای برای قرار دادن اتصالات را بشنوید. برای این قسمت از نرده پله ، گروه تولیدی سانمن داب مشاوره رایگان در محل را به شما ارائه می دهد. در طراحی جدید نرده های پله ، انواع مختلف ازاره ها به کف و دیوارها جوش داده شده و با روکش پوشانده شده است. برخی پوشیده شده اند.
راه پله نرده آهن فرفورژه

نرده راه پله چدن فرفورژه طلایی

3- فاصله استاندارد قطعات مورد استفاده در داخل نرده پله نباید از 11 سانتی متر بیشتر باشد این فاصله مطابق با استانداردهای بین المللی محاسبه می شود ، به طوری که سر و گردن کودک از قسمت خاصی از نرده پله بلند نمی شود. مراقب باشید ، با توجه به اینکه نرده پله حفاظت فیزیکی صخره است ، نصب نرده پله همیشه ایمنی شما را تامین می کند ، لطفاً خطر سقوط از نرده پله را جدی بگیرید. راه پله نرده

گروه تولیدی سامنداب با توجه به دانش فنی پرسنل و تجهیزات مانند ماشین تراش ، ماشین های ریخته گری و برش لیزری ، قطعات فرفورژه لوکس و مدرن ، انواع نرده های راه پله ایمن و استاندارد را طراحی و تولید کرده و انواع مختلف آن را بیشتر معرفی کرده است. نرده پله ساختمان را می سازیم. هدف از نصب نرده پله حفظ ایمنی و جلوگیری از سقوط از ارتفاع است.

نرده-ساده-پله ها

نرده های پله از نظر کاربران به سه دسته تقسیم می شوند.

  • نرده راه پله ساده
  • نرده پله گرد
  • نرده پله منحنی

نرده راه پله ساده نرده پله طلایی

نرده راه پله ساده

معمولاً از پروفیل و قوطی ساخته می شود. نرده های ساده راه پله بیشتر در ساختمانهای بلند مرتبه و ساختمانهای دارای آسانسور استفاده می شود. دیدگاه کلی بر این اصل استوار است که نرده های ساده راه پله فقط از گلدان و پروفیل ساخته می شوند. امروزه قطعات و تیرهای آهن فرفورژه زیباتر هستند و می توانند جایگزین مناسبی برای طرح های میانی باشند تا پروفیل. در زیر ، تصاویر مختلفی از انواع نرده های پله را در وب سایت مشاهده خواهید کرد.

نرده پله گرد

نرده پله گرد

در ویلاها یا ساختمانهای دوبلکس ، نرده های راه پله به طور مستقیم بر فضای داخلی و دکوراسیون ساختمان تأثیر می گذارد.هنگام ساخت و طراحی نوع نرده پله گرد یا نرده پله پیچ علاوه بر امکانات پیشرفته مانند دستگاه های برش لیزری ، دستگاه های جوش CO2 و فرهای رنگی الکترواستاتیک ، استفاده از خلاقیت و نظرات کارشناسان دکوراسیون معماری یکی از مهمترین عوامل زیبایی نرده های راه پله مدور در ساختمان های پیچیده است. به

نرده راه پله لوکس

نرده پله مدرن

نرده پله فوق لوکس

راه پله مارپیچ

اندازه و نوع نرده پله گرد

اندازه انواع پله های دایره ای ، پله های دوبلکس ، پله های مارپیچ ، نرده راه پله مارپیچ و پله های مارپیچی در ساختمان های مختلف متفاوت است. در این قسمت ابعاد و استانداردهای نرده راه پله را به شما معرفی می کنیم. نرده های راه پله های فرفورژه را می توان با دروازه های پارک آهن فرفورژه جعل کرد ، دروازه آهنی فرفورژه قرار دادن.

نرده پله های فرفورژه

نرده پله های فرفورژه

نرده پله های فرفورژه

نرده راه پله ورق دو محوره

در مورد نرده های راه پله دو محوره ، بهتر است اندازه شعاع داخلی پله ها را به کمتر از 55 سانتی متر محدود نکنید. برای یک پله با شعاع بیرونی 250 سانتیمتر و عرض پله 100 سانتیمتر ، وزن بر متر ارتفاع حدود 100 کیلوگرم است. متریالی که برای نرده پله دو محور استفاده می شود صفحه است ، کف پله ها پروفیل 40 * 40 و صفحات کناری صفحات 10 میلی متر است.

نرده راه پله لوکس طلایی

سلمان نرده های فرفورژه

نرده راه پله جعبه ای دو محوره

از نظر نرده پله جعبه دو محور ، وزن هر متر ارتفاع حدود 140 کیلوگرم است. شعاع بیرونی 250 سانتی متر و عرض پله ها 100 سانتی متر است. مصالح استفاده شده در این نوع نرده پله بسته به نوع ساختمان و دکوراسیون داخلی ساختمان متفاوت است. ضخامت پنل جانبی راه پله 4-6 میلی متر و ضخامت پوشش نرده راه پله 4 میلی متر است. مشخصات مصرف کف پله 40 * 40 است.نرده راه پله راه آهن نرده راه پله فلزی قیمت نرده راه پله فلزی زیبا نرده راه پله فرفورژه نرده راه پله ثامن

نرده پله گرد

نرده پله محور ثانویه (نرده پله محور مرکزی)

شعاع داخلی چنین نرده های پله ای دایره ای نباید کمتر از 85 سانتی متر باشد. وزن این نوع نرده پله تقریبا 115 کیلوگرم است. این نوع نرده پله برای پله هایی با شعاع 250 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر مناسب است. صفحات جانبی این نرده پله مدور 6 میلی متر است. ورق کف نباید کمتر از 4 میلی متر باشد.

نرده پله های فرفورژه

نرده راه پله کنسول تک محوره

شعاع داخلی نرده پله مخروطی تک محوره بین 70 تا 85 سانتی متر است. شعاع خارجی این نرده پله 150 سانتی متر است. وزن این نرده پله حدود 90 کیلوگرم است. پانل های جانبی به پانل های 4 میلی متر تا 8 میلی متر نیاز دارند. ضخامت تخته کف 4 میلی متر و نوع پروفیل استفاده شده 40 60 60 سانتی متر است. نرده های راه پله کنسول تک محور بیشتر به عنوان نرده پله در ساختمان های اداری استفاده می شود.

نرده راه پله سه در

برش نرده پله محور مرکزی

پله های مدور با شاخه های مماس برای پله هایی با شعاع 95 تا 115 سانتی متر مناسب هستند. وزن هر متر ارتفاع نرده پله مدور محور برش حدود 95 کیلوگرم است. عرض مناسب برای این نوع نرده پله 100 سانتی متر است.مصالح مورد استفاده در این نوع حصار راه پله مارپیچ ضخامت لوله 8 میلی متر و دال کناری 4 میلی متر است انواع پروفیل بیشتر نرده های پله 40*40 و 40*60 می باشد.

نرده پله های فرفورژه نرده راه پله لوکس

نرده راه پله نرده

نرده پله یا نرده پله مارپیچ در اطراف لوله با نوار محیطی حدود 75 سانتی متر تا 95 سانتی متر است. مواد مورد نیاز برای این نوع نرده یک راه پله لوله ای با قطر 90 میلی متر با صفحات محافظ جانبی 4 میلی متر است. کف پله ها نیز به سه کانتور 20 در 30 نیاز دارد. به طور کلی ، مواد مورد استفاده برای نرده راه پله بستگی به شرایط و نوع دکوراسیون دارد. در تمام نرده های پله می توانید از قطعات فرفورژه بسیار زیبا و جذاب استفاده کنید. انواع مختلف نرده راه پله را می توان با قطعات جدید فرفورژه زیبا ساخت. مهمترین مزیت استفاده از قطعات فرفورژه ، چه نرده حصار باشد و چه قسمت خم شده از فرفورژه ، جدیدترین سبک است ، قابلیت رنگ آمیزی بسیار بالا است و حصار چدن فرفورژه سبک و زیبا است.



Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.