قاب فلزی-قاب سه در فلزی قیمت 09124403540


در صنعت ساختمان قاب فلزی کاربردهای زیادی دارد. این قاب برای تمام درهای فلزی ساختمان استفاده می شود. انواع مختلفی از قاب ها وجود دارد. قاب سادهخزنده زمینه فرانسوی (قاب فلزی) ، مرز مکزیک آنها از انواع مختلف قاب فلزی ساخته شده اند. قاب فلزی مطابق سفارش و اندازه مورد نیاز خریدار تهیه و در کارگاه ارسال می شود.

گروه تولید ثامن درب در زمینه تولید قاب در، درب لولا درب ضد سرقت از سال 1996 به طور حرفه ای کار می کند. استفاده از طرح های جدید برای لولا و قفل درب از طریق خم شدن یکی از طرح های بدیع در زمینه تولید قاب فلزی درب است. قاب فلزی بسازید و با ضمانت به تمام نقاط کشور ارسال کنید. رضایت شما بزرگترین افتخار ماست.

قاب فلزی از صفحات خمیده 2 و 2.5 میلی متری ساخته شده است. بهترین مواد فلزی برای ساخت روکش فلزی پروفیل جهان و ساوه است. درهای انبار دارای طرح های مختلفی هستند و معمولاً از آنها در ساختمانهای سفارشی که انبار در یک طبقه قرار دارد استفاده می شود. ایمنی درب انبارها بسیار مهم است. معمولاً در انبار ، سارق سعی می کند از ترفندهای مختلف برای ورود به قسمت اول ساختمان استفاده کند ، بنابراین می توانید از قاب و درب فلزی ایمن انبار استفاده کنید.

از آنجا که قیمت قاب فلزی با وزن آن تعیین می شود ، استفاده از پروفیل های سبک یکی از راه های کاهش قیمت قاب فلزی است. معمولاً قاب فلزی از 2 مایل یا 2.5 مایل از ورق ساخته شده است. نوع پروفیل قاب فلزی یکی از مهمترین نکات کیفیت محصول نهایی است. یکی دیگر از نکات مهم و تاثیرگذار که بر قیمت قاب های فلزی تأثیر می گذارد ، نوع جوشکاری قاب است. گروه تولیدی ثامن درب با استفاده از دستگاه های برش و جوش CO2 لولا و قفل با کیفیت بسیار بالا را نصب کرد.قاب را در کارخانه تولید بسازید درب پارکینگ با درب فلزی تولید حرفه ای و قیمت مناسب.قاب فلزی درب آپارتمان ساختمانها و انبارها نیاز به چارچوب دارند. تفاوت قیمت قاب فلزی مکزیک با قاب ساده فقط در وزن آن است. قاب بیرونی که قاب مکزیکی نیز نامیده می شود ، ظاهری زیباتر از قاب ساده دارد.

گروه تولیدی سلمان سعی کرده است تمام سازه های فلزی ساختمانها مانند درهای پارکینگ ، درهای حیاط ، انواع قاب ها ، کمپینگ ، روکش فلزی روی دیوارها ، نرده راه پله ، نرده بالکن و تراس و درهای کرکره و ورودی اتاق را تولید کند. و پیشنهادات. هنگامی که مشتری خریداری کردید ، Dapmi این سری خواهید شد. همه محصولات می توانند خدمات مشاوره ، اندازه گیری و نصب رایگان ارائه دهند.

اهمیت استفاده از قاب های فلزی قوی در ساختمان ها

قابهای قدیمی معمولاً از چوب ساخته شده اند و از ایمنی کافی برخوردار نیستند. امروزه به دلیل وجود ماشین های خم و برش ، استفاده از قاب فلزی بر اساس طرح های جدید و به روز است. طرح های ساده قاب بیشتر در ساختمان ها و برج های بلند استفاده می شود. قاب فلزی ساده با لولا ساخته شده و ایمنی بسیار بالایی دارد. در مورد استفاده از قاب های فلزی ، تخریب این نوع قاب در داخل ساختمان غیرممکن است.

فروش قاب فلزی آماده

عبارتند از سرویس سه درب طراحی و ساخت قابهای فلزی ساده و مکزیکی در اندازه های مختلف. اندازه و ارتفاع قاب فلزی درب به صورت استاندارد در نظر گرفته می شود ، ارتفاع 220 سانتی متر ، عرض آن متفاوت است و برای محل استفاده مناسب است. عرض استاندارد درب اتاق خواب معمولاً 85 تا 95 سانتی متر است. عرض درب سرویس بین 65 تا 75 سانتی متر است. ویژگی قاب های درب ثامن این است که دارای صفحه ای هستند که در برش قاب سوراخ شده اند و دارای سوراخ های قفل کننده است که در صورت خرابی لولا به مرور زمان می توان آنها را تعویض کرد. در این مدل ، هنگام نصب لولا هیچ برجستگی بر روی قاب مشاهده نشد.

قاب فلزی

انواع قاب فلزی

همانطور که در بالا ذکر شد ، انواع مختلف قاب طراحی و تولید شده است. دوام و کیفیت فریم ها تقریباً یکسان است و عمدتا از نظر شکل و نوع خم شدن با هم تفاوت دارند. در ادامه با انواع قاب های فلزی آشنا می شوید.

قاب های فلزی فرانسوی بیشتر برای درهای ورودی و درهای اتاق خواب مناسب هستند. ورودی اتاق خواب بدون قاب 85-95 سانتی متر است ، پس از نصب قاب 75-85 سانتی متر و داخل قاب فرانسوی 75-85 سانتی متر است. مناسب برای سرویس 70 تا 80 سانتی متر ، یعنی 60 تا 70 سانتی متر پس از نصب قاب. به طور کلی ، این یکی از مهمترین ابعاد برای ساخت چارچوب یک طرح ساختمان است. گروه تولیدی سامنداب برای ساخت قاب های مختلف و درهای انباری آماده همکاری با سازندگان است. برای درک قیمت فریم های فرانسوی ، لطفاً با 021_56586755 -021_56586756 یا 09123403540-09124403540 تماس بگیرید.

قفسه های قوسی در فضای باز که به قفسه های اسکوپ نیز معروف هستند ، می توانند در اندازه های مختلف با توجه به نیاز و سفارش خریدار تولید شوند. کارخانه تولید پروفیل دو اندازه 3.5 و 4 سانتی متر تولید می کند. قسمت خمش سه درب می تواند اندازه های مختلفی تولید کند. چوب مکزیکی علاوه بر اینکه به عنوان چوب در برای پنجره های upvc استفاده می شود ، در ساختمان ها نیز استفاده می شود. به دلیل ارتفاع 20.2 سانتی متر ، سازنده طول قاب هر شاخه را 60.6 متر کاهش داد.

نوع دیگر قاب فلزی ، قاب ساده است. این چوب فلزی بسیار ساده است. این قابهای فلزی ساده از طرح قدیمی پیروی می کنند و یکی از محبوب ترین قاب های فلزی در جهان هستند. تولید و ساخت چنین چارچوبی بسیار ساده است. قابهای فلزی معمولی عمدتا در ساختمانهایی که از دیوارهای پیش ساخته استفاده می کنند استفاده می شود.

  • تفاوت چارچوب فرانسوی و چارچوب مکزیکی

تفاوت بین قاب مکزیکی و فرانسوی در عرض و ارتفاع آرنج است. شکل فریم های فرانسوی و مکزیکی متفاوت است. با توجه به انحنای بیشتر چوب مکزیکی ، وزن هر شاخه 15 درصد سنگین تر از چوب فرانسوی است. هر شاخه از یک فریم فرانسوی با ضخامت 2 مایل بین 24 تا 25 کیلوگرم وزن دارد ، در حالی که وزن یک قاب مکزیکی بین 28 تا 29 کیلوگرم است.Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.