دروازه باغ-سه در

نرده تراس پله دوبلکس کم جا


طراحی دروازه باغ به عنوان اولین بخش ورود ما به باغ از اهمیت ویژه ای برخوردار است. تأثیر دروازه های باغ در زیباتر جلوه دادن باغ حتی بیشتر از دروازه های معماری است. تصویر دروازه باغ که در زیر مشاهده خواهید کرد یکی از لوکس ترین دروازه ها است که برای انواع مختلف باغ طراحی شده است. سه نوع مواد اولیه معمولاً برای ساختن درهای باغ یا ویلا استفاده می شود.فلز یا ترکیبی از آهن ، چوب ، چوب و فلز

دروازه باغ فلزی

دروازه باغ آهن فرفورژه

دروازه باغ سه دری

دروازه باغ فلزی

دروازه های فلزی باغ بدون شک با دوام ترین دروازه های باغ هستند. استفاده از فلز در ساخت درب همیشه منجر به افزایش مقاومت درب می شود ، چه از نظر عوامل طبیعی مانند نور خورشید و باران باشد ، چه از نظر مقاومت در برابر تخریب و تخریب سارقان و مهاجمان و سایر عوامل انسانی دروازه های فلزی باغ ، اگر توسط طراحان حرفه ای ساخته شوند ، می توانند توجه هر فردی را با سلیقه جلب کنند. در گروه تولیدی ثامن درب ، انواع دروازه باغ ساخته شده از چوب و فلز را تولید می کنیم. این نوع دروازه باغ که دروازه باغ چوبی نیز نامیده می شود دارای نمای کاملاً چوبی است ، اما از فلز ساخته شده است. در سری فلزی سلمان ، می توانیم انواع دروازه های باغ را طراحی و تولید کنیم که بتواند توجه همه را به خود جلب کند. شکی نیست که افراد سلیقه های متفاوتی دارند و ما این توانایی را داریم که تمام طرح های دروازه باغ را با فلز طراحی و اجرا کنیم. ساخت دروازه باغ از فلز می تواند ساده و ارزان باشد ، اما همچنین قابل تنظیم و لوکس است. نکته ای که هنگام خرید گیت باغ باید به آن توجه داشته باشید ، هزینه خرید درب باغ است ، وقتی باغی را می فروشید ، این هزینه تاثیر بسزایی در قیمت باغ شما خواهد داشت. در میان دروازه های فلزی باغ ، یک دروازه باغ ارزان نیز وجود دارد. دو نوع دروازه باغ ارزان وجود دارد. دروازه باغ از پروفیل و بشقاب و دروازه باغ از پروفیل و قطعات جعلی یا طرح دار. یکی از مهمترین نکاتی که هنگام ساختن دروازه باغ باید به آن توجه کرد مقاومت در برابر خوردگی دروازه و ایمنی دروازه است. به دلیل وجود آب در باغ ، کیفیت و استانداردهای رنگ و سایر مواد مصرفی بسیار مهم است.

دروازه چوبی باغ

دروازه چوبی باغ

دروازه چوبی باغ

دروازه چوبی باغ یکی از قدیمی ترین دروازه های باغ است. در گذشته ، استفاده از دروازه باغ به دلیل قیمت پایین و دسترسی آسان به چوب رایج بود. عیب اصلی دروازه های چوبی باغ این است که امروزه فقط افراد خاصی از این نوع دروازه استفاده می کنند. پوسیدگی دندان ، کمبود رنگ ، ایمنی پایین درب های چوبی و قیمت بالای چوب با کیفیت بالا باعث شده است که استفاده از چوب به عنوان درب پارکینگ به حداقل برسد. به کسانی که قصد استفاده از درهای چوبی را دارند توصیه می کنیم از نوع درب باغ ، طرح چوبی گروه تولیدی سامنداب دیدن کنند. این درها دقیقاً مشابه درهای چوبی ساخته شده اند ، اما تفاوت آنها در این است که به جای تیرهای چوبی از قطعات فلزی با همان شکل و اندازه استفاده می شود. رنگ درب چوبی قطعا زیبا تر و با دوام تر از رنگ اصلی چوب است. رگه های چوبی نیز توسط استادان رنگ ایجاد شده است.

دروازه باغ ارزان

دروازه باغ ارزان

دروازه باغ فلزی ارزان

همانطور که در بالا ذکر شد ، دروازه های باغ ارزان ، دروازه های فلزی باغ هستند که از پروفیل و صفحات ساخته شده اند. معمولا شکل این دروازه باغ بسیار ساده است. سیم پیچ های این درها از پروفیل ساخته شده اند و از صفحات مختلف ساده با الگو برای پوشاندن داخل این درها استفاده شده است. وزن یک دروازه فلزی باغ ساده از سایر دروازه ها بیشتر است ، اما از آنجا که در این نوع گیت باغ از قطعات گران قیمت استفاده نمی شود ، قیمت تمام شده این نوع گیت باغ مناسب تر از سایر دروازه ها است. در تولید تمام درهای باغ ، لطفاً به خاطر داشته باشید که اگر سازنده درب باغ علاقه مندان است یا ابزارهای مناسب را ندارد ، قطعاً دری بدون کیفیت و ایمنی دریافت خواهید کرد. نوع دوم دروازه باغ ارزان ، دروازه باغ است که از قطعات آهنی و سایر قسمتهای گل حصار در تولید دروازه باغ ساخته شده است. دروازه باغ فرفورژه یکی از زیباترین دروازه هایی است که به عنوان دروازه باغ طراحی شده است. این درها همچنین برای امکانات دیگر مانند باغ ویلا و ویلا استفاده می شود. هنگام روبرو شدن با دروازه های آهنی باغ ، بسیاری از مردم فکر می کنند که قیمت این سبک از گیت باغ به دلیل ارزش بالا بیشتر از سایر دروازه ها است.درهای فلزی مناسب ترند.

قیمت دروازه باغ

قیمت دروازه باغ

قیمت دروازه باغ

انواع مختلفی از دروازه های باغ وجود دارد که هر کدام از مواد مختلفی ساخته شده اند. هر دروازه باغ ویژگی های خاص خود را دارد. قیمت گیت باغ بستگی به جنس مواد مصرفی و عملکردها و نقاط موجود در گیت باغ دارد. همانطور که در قسمت قبل اشاره شد ، برخی از دروازه های باغ ، به ویژه دروازه باغ ویلا ، به مراقبت و زمان بیشتری در حین ساخت و جعل نیاز دارند. اینگونه دروازه ها عمدتا شامل دروازه های باغی از جنس فرفورژه و دروازه های باغ لوکس می باشد که وزن کمتری دارند و دارای قیمتهای بالاتر. نحوه محاسبه قیمت دقیق درب باغچه برای اینکه بتوانید قیمت تمام شده درب را به طور دقیق محاسبه کنید ، وزن درب را از سازنده بخواهید و سپس آن را در قیمت بر حسب کیلوگرم ضرب کنید. به این ترتیب می توانید قیمت تمام شده دروازه باغ را با دقت بیشتری محاسبه کنید. هزینه رنگ دروازه باغ در صورت الکترواستاتیک ، کیلویی 4 میلیون تومان است. برای رنگ کوره ، لازم است تمام شکاف درها را با مواد مخصوص آب بندی کنید تا درب به مرور پوسیده و زنگ نزند. آب بندی در رنگهای معمولی انجام نمی شود. هنگام خرید ، تمام قطعات درب باید محاسبه و فاکتور بسته شود. در برخی موارد ، آهنگران معمولی پس از صدور فاکتور با خریدار ، قیمت لولا و برخی ابزار و لوازم جانبی را محاسبه می کنند. در صورت امکان ، از فروشنده بخواهید اعلام کند که دروازه باغ تکمیل و بسته بندی شده است. درب های تک یا دو نفره ، اندازه و ابعاد ، ریل راهنما یا درب اتوماتیک باغ هیچ تاثیری در قیمت درب باغ ندارد. متأسفانه هنوز سودجویانی هستند که اندازه یک یا دو قطعه را بهانه ای برای افزایش قیمت قرار می دهند.

رنگ دروازه باغ

یکی از عواملی که در زیبایی دروازه باغ تاثیر بسزایی دارد ، نوع رنگ دروازه باغ است. بسیاری از مردم ممکن است فکر کنند که رنگ دروازه باغ در ابتدا مهم نیست. این طرز فکر کاملاً اشتباه است.استفاده از تکنولوژی و تجربه باعث شده است که دروازه باغ به رنگهای مختلف رنگ آمیزی شود. یکی از رایج ترین روش های نقاشی امروزه پتینه کاری دروازه های باغ است. در این روش ابتدا باید در فر را در فر رنگ آمیزی کرد. مهم نیست که چه رنگ اصلی را انتخاب می کنید ، کلید استفاده از برنز است. درب را باید در فر رنگ کنید و درب باغ را در فر رنگ آمیزی کنید. طبق گفته به سلیقه خریدار و به ترتیب ، رنگ برنز به طرز ماهرانه ای روی قسمت برجسته با قلم فواره پردازش می شود. به این ترتیب ، قسمت لوکس درب به راحتی قابل تشخیص است و نمای بسیار زیبایی را برای درب باغ شما فراهم می کند. رنگ طرح دانه چوب یکی از زیباترین رنگهای کاری برای درهای باغ است. این نوع پوشش عمدتا برای سطوح صاف و خطوط ساده مناسب است. در این روش باید در را به صورت دستی رنگ آمیزی کرد. ابتدا ، درب با یک لایه محافظ به نام Zed Zang پوشانده شده است. پس از خشک شدن ، روی سطح در را رنگ آمیزی کنید و آخرین مرحله این است که با ابزارهای دستی توسط صنعتگران حرفه ای ، چاله های چوبی بسازید.Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.