اردواز شیروانی-تولید سامنداب اردواز شیروانی 09121431055


ارواز شیروانی-فلز ارواز امروزه یکی از بهترین انتخاب ها برای ساخت درب ورودی و درب اتومبیل است.

آدواز سیلوانی

آداواز چیست؟

آردواز این در اصل یک ذره معدنی است که در سر صنعت ساختمان استفاده می شود دروازه ساختمان قبلاً استفاده شده است. سر درب نام فارسی اردواز است. به دلیل وجود فیبر و سیمان ، مقاومت آرد زیاد است.با توجه به پیشرفت تکنولوژیکی و استفاده از بهترین مواد اولیه در صنایع مختلف ، از ورق های فلزی غیر آهنی به عنوان مواد اولیه برای تولید استفاده می شود. سر در (فلوت) استفاده می شود. محل اردوگاه از بتن به صفحات فلزی رنگی زیبا تغییر یافته است تا نمای ساختمان زیبا شود. تکه های آرد به اشکال مختلف ساخته می شوند. شیب اردواز بستگی به تعداد پله های اردواز دارد.

سقف سقف

آنچه در این مقاله خواهید خواند

انواع آرد

انواع آرد

انواع مختلفی از آرد وجود دارد که می تواند به عنوان پوشش ساختمان و آلاچیق استفاده شود.

سقف سقف

پودر سیمان

کمپ سیمان اولین کمپ است که از رنگ استفاده نمی کند و رنگ آن مشابه رنگ سیمان است. این نوع روتختی های کمپ در شهرها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. از آنجا که این آرد قابل شستشو نیست ، نمی توان از آن در ساختمان ها استفاده کرد.

اردوگاه فلزی

سالهاست صفحات فلزی مواد سیمانی را در نمای ساختمان می پوشانند. شکل پذیری و تغییر رنگ کوره از مزایای استفاده از فلز به جای تخته سیمان است. این از صفحات فلزی قوسی و ساده پوشیده شده با شیروانی ساخته شده است. پوشک، استفاده از سربند و شستشو. این صفحات فلزی در ضخامت ها و رنگ های مختلف در بازار موجود است.

سقف شیروانی بالای در

گروه تولید ثامن درب از سال 2015 ، ما انواع اردواز (درب به درب) ساختمان را مطابق نیاز خریدار تولید می کنیم. طراحی و ساخت انواع پوشش مانند پنجره ها و دیوارهای جلو (فلاشینگ) ساختمانها ، سقف (اتاق زیر شیروانی) ساختمانهای ویلایی و روکش سقف سالنهای نمایشگاه با متخصصان مجرب.

آرد روی در

برای دریافت مشاوره رایگان و مشاهده نمونه های جدید اردواز و درهای ساختمان می توانید با شماره تلفن -56586755 -56586755-09123403540 _09124403540 تماس بگیرید.

درب پشت بام آواز

اجرای سقف و درب

در نمایش آردواز درب ساختمان ایمنی و زیبا سازی دو عامل مهم هستند. استفاده از مواد اولیه مرغوب تأثیر بسزایی در عملکرد اردواز دارد. اردواز قسمتی از ساختمان است که اغلب در معرض آلودگی هوا قرار دارد توجه داشته باشید که گرد و خاک موجود در هوا باعث کدر شدن اردواز می شود ، بنابراین استفاده از مواد اولیه و رنگ کوره باعث می شود ساختار شما آلودگی ، برف و باران بیشتری را تحمل کند.

آواز بالای دروازه شیروانی

انتخاب رنگ های یکپارچهسازی با سیستمعامل یکی از نکات اصلی است که خریداران باید به آن توجه کنند. قبل از اجرا به انتخاب رنگ اردو توجه کنید تا رنگ اردوگاه متناسب با نما و شکل ساختمان شما باشد.

درب سقف ارواز

شاسی و عایق بندی اردوگاه نیز یک نکته مهم است که در طول اردوگاه و شیروانی بسیار مهم است. استفاده از پروفیل های ضخامت 2.5 میلی متر با عرض مناسب و مواد عایق مناسب می تواند دوام سازه را افزایش دهد.

آدواز سیلوانی

داشتن شیب مناسب و سیستم زهکشی نیز یکی از مهمترین نکات در اجرای اردوگاه ها و سقف های با شیب وسیع است. این امر زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که قصد دارید از این نوع سازه به عنوان سقف شیروانی استفاده کنید. البته تخلیه صحیح و اصولی آب باران می تواند آرامش خاطر را به ارمغان آورد. حتماً شیروانی را دیده اید که آب باران از لبه آن جاری می شود. عمق مناسب کانال و محل خروج مناسب از عوامل م forثر برای هدایت آب باران از سطح شیروانی است.

آدویز سیلوانی

پارامترهای فنی اردواز

اردواز می تواند فشارهای 150 تا 200 گره در متر مربع را تحمل کند. کمپینگ ها با اندازه 30 60 60 سانتی متر در بازار در بسته های 10 تا 17 عددی موجود است. اردوگاه به شکل ورق ، با طراحی ساده ، هلالی شکل و به صورت پله ساخته شده است. اردواز در گریدهای مختلف تولید می شود. در صورت نیاز خریدار به رنگ خاص ، می تواند با شماره 09123403540 تماس گرفته و رنگ مورد نظر را سفارش دهد. رنگ ورق های کمپ به شکل اجاق الکترواستاتیک است.

مزایای ملحفه های کمپینگ

از آنجا که کف کمپ تحت فشار تولید می شود ، خواص مشابهی با سنگ دارد. اردواز بسیار سبک است و از مقاومت الکتریکی بسیار بالایی برخوردار است. سبک بودن سقف در شرایط خاص ، مانند زلزله یا هر گوته ، احتمال سقوط یک مزیت بسیار بالا است. نصب سریع ، قیمت مناسب ، رنگ های مختلف بتنی ، استقلال از عایق ها و زیباسازی نما از مزایای کف کمپ است.Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.